Діагностика і ремонт паливної системи

Діагностика паливної системи

Ремонт паливної системи

Промивка паливної системи

СТО "Броварі Моторс" спеціалізується на ремонті і обслуговуванні автомобільних паливних систем.

Паливна система у вашому автомобілі або вантажівці працює спільно з іншими системами управління двигуном, щоб мінімізувати витрату, викиди вашого транспортного засобу при одночасному забезпеченні оптимальних характеристик автомобіля. Паливна система має бути негайно перевірена, якщо ви вважаєте, що є проблема або ви відчуваєте запах палива.

Паливна система подає паливо з бака в інжектори (або карбюратор), пропускаючи паливо через фільтр для очищення. У паливній системі є регулювальник тиску, який контролює тиск палива, щоб двигун працював правильно при різних швидкостях і умовах навантаження. Досягши форсунок дозована кількість палива розпилялася в циліндри двигуна, а потім запалюється для руху вашого автомобіля або вантажівки. Багато сучасних автомобілів використовують систему зворотного зливу.

Потреба в ремонті і обслуговуванні паливної системи вашого автомобіля визначаються декількома факторами:

  • якість палива, використовуваного в автомобілі,
  • вік автомобіля або вантажівки,
  • пробіг,
  • умови водіння історію обслуговування.

Симптоми, по яких Ви можете визначити що паливна система потребує ремонту, включають: велика витрата палива, автомобіль, що не запускається, або горить індикатор «перевірте двигун», який з'являється на приладовій панелі.

"Броварі Моторс" є визнаним лідером в Броварах по обслуговуванню і ремонту автомобільних паливних систем. Механіки в нашій авторемонтній майстерні професійно виучені методам усунення несправностей паливної системи і можуть швидко повернути вас на дорогу, якщо у вас виникнуть проблеми з якою-небудь частиною вашої паливної системи. У нашому сервісі передбачені установка паливного фільтру і насоса, перевірка і заміна паливних форсунок, очищення і заміна паливного бака і багато що іншого! Тому, якими б не були проблеми з вашою паливною системою, доставте свій автомобіль або вантажівку в нашу СТО для її повного ремонту.

Ви знайдете нас за адресою: м. Бровари, вул. Металургів 51.
Телефонуйте або приїжджайте прямо зараз!
(096)359-98-00         (044)579-91-11

Графік роботы:

Пн-Пт: 08.30 - 19.00
Сб:        09.00 - 18.00
Нд:        вихідний

© 2022 ТОВ «Бровари Моторс»