Опалення & Кондиціонер

Обслуговування та ремонт кондиціонерів

Обслуговування та ремонт систем опалення

Чистка системи вентиляції

 

Ваш комфорт і хороше самопочуття дуже важливі, коли ви сідаєте за кермо, тому дуже поважно, щоб кондиціонер працював правильно. Регулярне технічне обслуговування вашої системи опалювання і кондиціонування повітря необхідне для підтримки її ефективності, захисту вашого здоров'я і забезпечення комфортної подорожі по дорозі.

Системи опалювання і кондиціонування повітря зберігають тепло вашого автомобіля взимку і прохолоду влітку. Система кондиціонування повітря використовується для захисту від замерзання вікон. Системи опалювання і кондиціонування повітря можуть з часом зношуватися. Труби можуть легко забитися і привести до витоку, якщо вони не використовуються, що приводить до низької ефективності або відсутності охолоджування і повного нагріву. Хороше поточне обслуговування може зберегти ваш автомобіль комфортним.

Кращі способи визначити, чи є в автомобіля проблеми з опалюванням і кондиціонером:

  • Якщо ваш кондиціонер дме повітря просто трохи холодніше, ніж зовнішнє повітря
  • Видувне повітря має запах вогкості або цвілі
  • Ваш обігрівач не нагрівається в холодну погоду або просто трохи тепліше, ніж зовнішнє повітря
  • Розморожування займає більше часу, чим зазвичай, щоб очистити вікна
  • Дефростер не працює
  • Ваш обігрівач або кондиціонер працюють лише під час руху, не працюють на низькій швидкості або взагалі припиняють дути, коли автомобіль стоїть на місці
  • Ваш обігрівач видуває холодне повітря, або кондиціонер видуває гаряче повітря

Декілька причин можуть пояснити, чому ваша система кондиціонування або опалювання перестає працювати. Будь то проблема з конденсатором змінного струму, радіатором, компресором змінного струму, випарником змінного струму або будь-яким іншим ремонтом автомобілів, ви отримаєте таку ж якість обслуговування від одного з кращих механіків в Київський області.

Приїжджайте на авто до нас в "Бровари Моторс". Наша турботлива команда досвідчених техніків з нетерпінням чекає на Вас і покаже, чому саме "Бровари Моторс" - найкращі у сфері з обслуговування автокондиціонерів, систем вентиляції та опалення.

Ви можете знайти нас за адресою: м. Бровари, вул.Металургів 51.

Телефонуйте або приїжджайте прямо зараз!

(096)359-98-00         (044)579-91-11

Графік роботы:

Пн-Пт: 08.30 - 19.00
Сб:        09.00 - 18.00
Нд:        вихідний

© 2022 ТОВ «Бровари Моторс»