Діагностика і ремонт коробки передач

Діагностика КПП

Ремонт КПП

Заміна мастила в КПП

sliusar Bilokon Pavlo

 

"Броварі Моторс" спеціалізується на ремонті, обслуговуванні і відновленні автоматичних і механічних коробок передач.

Коробка перемикання передач вашого автомобіля - життєво важливий компонент, який не можна ігнорувати. Двигун виробляє енергію і потужність повинна передаватися на колеса. Саме тут ваша коробка передач і вступає в роботу. Незалежно від того, чи є вона автоматичної або ручної, механізми, які знаходяться всередині коробки передач, передають потужність на колеса. На жаль, безліч людей ігнорують перші ознаки проблеми з кп, поки не стає занадто пізно.

Коли ви їдете, ви відчуваєте, що ваша машина занадто прискорюється або занадто повільно набирає швідкість? Чи вважаєте ви, що ваш автомобіль смикається при переході між передачами? Ви помітили якісь дивні запахи або витоки? Якщо це так, вашої коробці передач може знадобитися негайно увага та діагностика.

У разі ремонту "Бровари Моторс" готова швидко повернути Вас на дорогу. Більше 10 років ми ремонтуємо коробки для тих, хто знаходиться в Київській області.
Ми пропонуємо повний спектр ремонтних робіт, включаючи автоматичні і ручні коробки передач для всіх марок і моделей.

Приїжджайте на авто до нас в "Бровари Моторс". Наша турботлива команда досвідчених техніків з нетерпінням чекає на Вас і покаже, чому саме "Бровари Моторс" - найкращі у сфері з ремонту автомобілів.

Ви можете знайти нас за адресою: м. Бровари, вул.Металургів 51.

Телефонуйте або приїжджайте прямо зараз!

(096)359-98-00         (044)579-91-11

Графік роботы:

Пн-Пт: 08.30 - 19.00
Сб:        09.00 - 18.00
Нд:        вихідний

© 2022 ТОВ «Бровари Моторс»