Ремонт і обслуговування двигунів

Діагностика двигуна

Ремонт двигуна

Зміна мастила

Заміна ременя ГРМ

Діагностика двигуна

 

 
 
 
 

Проблеми з двигуном можуть бути викликані низкою причин: деякі легко діагностувати, інші не такі прості. Коли виникають проблеми, це зазвичай відбувається в незручний час. У випадку, якщо ваш двигун потребує ремонту або обслуговування, ми в «Бровари Моторс» можемо швидко діагностувати та відновити ваш двигун, щоб повернути вас на дорогу.

Наші сертифіковані технічні працівники мають високу кваліфікацію та оснащені найновішими інструментами та обладнанням, щоб належним чином діагностувати та відновити будь-який двигун. Для забезпечення ремонту ми використовуємо високоякісні деталі та комплектуючі.

Ми пишаємося тим, що надаємо тільки високоякісне обслуговування клієнтів. Наша особиста увага є неперевершеною іншими ремонтними майстернями: ми завжди прислухаємось до наших клієнтів та консультуємо їх.

Наша ремонтна майстерня має досвід більш, ніж 10 років обслуговування всіх марок та моделей транспортних засобів у Київській області. Ми не тільки обслуговуємо ваш двигун, але й задовольняємо всі потреби вашого автомобіля. - як би вони не були.

Наша дбайлива команда досвідчених техніків та сервісних консультантів з нетерпінням чекає на вас і покаже вам, чому «Бровари Моторс» - кращий сервіс для вашого авто.

Ви можете знайти нас за адресою: м. Бровари, вул.Металургів 51. Ми тут, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Телефонуйте або приїжджайте прямо зараз!

(096)359-98-00         (044)579-91-11

Капітальний ремонт двигуна

Графік роботы:

Пн-Пт: 08.30 - 19.00
Сб:        09.00 - 18.00
Нд:        вихідний

© 2022 ТОВ «Бровари Моторс»