Діагностика і ремонт автоелектрики

Діагностика електрообладнання та електронних систем

Ремонт електрообладнання

Ремонт стартерів та генераторів

Обслуговування батареї

Ремонт та регулювання світлового обладнання

Електрична система є основоположною для роботи транспортного засобу і забезпечує живлення безлічі деталей, включаючи генератор струму, стартер і акумулятор. В електричної системи кожного транспортного засобу є свої власні нюанси, засновані на його віці, марці і моделі.

Деякі автомобілі мають складну комп'ютерну систему, яка взаємодіє з функціями автомобіля, включаючи датчики, гальма, рульове управління і багато що інше.

Усунення несправностей цих електричних компонентів часто вимагає використання передової діагностичної технології, доступної лише фахівцеві.

Коли обслуговувати електричну систему?

Є ряд червоних прапорців, які вказують на необхідність обслуговування електричної системи вашого автомобіля. Якщо ви намагаєтеся завести машину і чуєте скрип, клацання або відсутність звуку, прийшов час викликати техніка.

Середній автомобільний акумулятор служить від трьох до шести років. Таким чином, ви повинні замінити акумулятор вашого автомобіля через чотири роки, щоб бути в безпеці.

Якщо вогні приладової панелі вашого автомобіля не спалахують належним чином, електрична система, ймовірно, несправна. Іншим індикатором потенційної проблеми з електричною системою є те, що фари вашого автомобіля темніють при русі на низьких швидкостях.

Діагностика проблем з електрікой автомобіля і ремонт електроустаткування автомобіля.

Досвідченний технік проведе спеціалізовану діагностику електричної системи вашого автомобіля, щоб визначити причину несправності і виконає необхідний ремонт.

Графік роботы:

Пн-Пт: 08.30 - 19.00
Сб:        09.00 - 18.00
Нд:        вихідний

© 2022 ТОВ «Бровари Моторс»