Планове & Сезонне ТО

ТОСвоєчасне обслуговування автомобіля не тільки забезпечує безперебійну роботу автомобіля. Це заощадить ваші гроші як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі, оскільки ви підгримуєте стан Вашого автомобіля, отримуючи максимальну віддачу від його пробігу і запобігаючи дорогому ремонту. На додаток до збереження готівки у вашій кишені, регулярне технічне обслуговування автомобіля та використання якісних запасних частин допоможе Вам залишатися в безпеці навіть у найгірших умовах. Профілактичне обслуговування відіграє велику роль у забезпеченні безпеки - приблизно одна з восьми аварій може бути пов'язана з механічними дефектами через нехтування техобслуговуванням автомобіля.

Щоб уникнути дорогого ремонту і забезпечити вашу безпеку, заздалегідь підготуйтеся до суворих умов, виконавши кілька простих рекомендацій:

Рання осінь

  • Налаштування: зробить повну настройку двигуна, як зазначено у посібнику користувача.
  • Відремонтуйте гальма: не відкладайте необхідну профілактику гальма. Нехтувати ремонтом гальм може бути надзвичайно небезпечним, і якщо ви відкладаєте, ви можете пошкодити своє авто і понести значно затрати на ремонт.
  • Проведіть заміну масла: моторне масло є джерелом життєвої сили кожного автомобіля. Майте на увазі, що, якщо ви плануєте більше їздити між змінами масла, дуже важливо дотримуватися графіка технічного обслуговування для інших систем: гальм, шин, акумулятора та інших

Середина до пізньої осені

  • Перевірте акумулятор. Якщо акумулятор старше чотирьох років, він може погано працювати в холодну погоду. Якщо є сумніви, замініть його.
  • Перевірте фільтри, охолоджуючу рідину і шланги: переконайтеся, що всі фільтри (масло, газ і повітря) знаходяться в хорошому стані. Перевірте охолоджуючу рідину і термостат, щоб переконатися в правильному прогріванні двигуна, і переконайтеся, що ваш обігрівач працює. Охолоджуючу рідину слід міняти кожні два роки, хоча охолоджуючі рідини зі збільшеним терміном служби, що використовуються в багатьох нових автомобілях, служать близько п'яти років. Перевірте на протікання або м'які шланги і при необхідності замініть.
  • Надзвичайні ситуації: Зберіть аварійний комплект, що містить рукавички, черевики, ковдри, ракети, невелику лопату, пісок або котячу підстилку (зручно для забезпечення зчеплення на слизьких поверхнях), ланцюги шин, ліхтарик і мобільний телефон. Ви також можете покласти кілька «високоенергетичних» закусок в свій бардачок

Пізня осінь

  • Тиск у шинах: Перевіряйте шини на надмірний знос. Будьте обережні, щоб не перекачати або недокачати шини. Низький тиск збільшує знос і споживання палива, в той час як занадто великий тиск може зменшити зчеплення, особливо в крижаних умовах. Коли температура надворі стає прохолодною, тиск повітря знижується.
  • Крижані вікна та замки: Переконайтеся, що у Вас є скребки для очищення вікон. Також переконайтеся, що ваші склоочисники (як передні так і задні) та підігрів скла працюють належним чином. Корисним є і антиобмерзач для дверних замків.
  • Повільніше: не перевищуйте обмеження швидкості і тримайтеся на безпечній відстані. Непотрібні прискорення, уповільнення і зупинки можуть знизити витрату палива. Уникайте різких стартів і прискорення руху, щоб уникнути раптових зупинок, що особливо важливо в умовах мокрої та обледеніння дороги
  • Прогрів автомобіля. Для забезпечення належного витрати моторного масла й змащення дайте двигуну попрацювати на холостому ходу кілька секунд, перш ніж почати рух в холодну погоду, і рухайтеся повільно протягом перших кількох миль, поки масло повністю не прогріється. На додаток до користі для вашого двигуна, ця практика знижує викиди і економить паливо.

Ваш автомобіль буде більш надійним, якщо про нього будуть піклуватися професіонали. Спеціалісти СТО "Бровари Моторс" виконують всі необхідні роботи по регламентному обслуговуванню всіх марок автомобілів та підготують його к майбутньому сезону.

Телефонуйте або приїжджайте прямо зараз!

(096)359-98-00         (044)579-91-11

Профілактичне обслуговування авто

Графік роботы:

Пн-Пт: 08.30 - 19.00
Сб:        09.00 - 18.00
Нд:        вихідний

© 2022 ТОВ «Бровари Моторс»